Apie mus

VISOS JŪSŲ AUTOPARKO PRIEŽIŪROS PASLAUGOS VIENOSE PATIKIMOSE RANKOSE

„Inter Cars“ S.A. įmonė yra didžiausia lengvųjų automobilių, komercinių transporto priemonių ir sunkvežimių atsarginių dalių importuotoja bei platintoja Vidurio ir Rytų Europoje.

Įmonė šiuo metu turi daugiau nei 460 filialų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Ukrainoje bei kitose Europos šalyse, kuriai taip pat priklauso ir servisų tinklas, kurį sudaro: „Perfect Service“, „Q-Service“, „Q-Service Truck“, „Q-Service Premium“, „Q-Service Moto“, „Q-Service MotorSport“ ir „Q-Service Off Road“. Iš viso jis jungia maždaug 1 000 servisų.

2002 metais „Inter Cars“ S.A. Lenkijoje įkūrė Klientų autoparkų aptarnavimo centrą, kurio padalinys „Flotilė“ nuo 2012 sėkmingai veikia ir Lietuvoje. Visus šiuos metus plečiame paslaugų, skirtų Flotilės klientams, spektrą ir užtikriname kompleksinį aptanavimą, susijusį su autoparko eksplotavimu ir priežiūra.

Automobilių remontui yra naudojamos geriausių gamintojų originalios detalės atitinkančios detalės už geriausią rinkoje kainą. Gedimų šalinimo metu Klientas turi skaidrius remonto darbų sąnaudų skaičiavimo principus. Servisai, parenkant detales reikalingas remontui, naudoja specialias kompiuterines programas, kuriose yra nurodytas detalių keitimui reikalingos laiko sąnaudos. Laiko sąnaudų skaičiavimui yra naudojamas išorinis katalogas Auto Data. Auto Data – tai vokiečių draudimo bendrovių sukurtas katalogas, skirtas remonto darbų laiko sąnaudų skaičiavimui. Detalių kaina ir sutartyje numatyta darbo valandos kaina leidžia numatyti daugumą išlaidų, atsirandančių ekspoatuojant automobilį, t.y. techninė priežiūra, einamieji remontai, avarijos. Klientui pageidaujant, galime individualiai paskaičiuoti numatomus tarnybinių automobilių remontų ir pasirinktų gamintojų detalių kainas.

Mūsų teikiamų paslaugų garantu yra UAB „Inter Cars Lietuva“, kuri yra viena iš sutarties šalių ir užtikrina tinkamą sutarties sąlygų vykdymą. Detalėms ir paslaugoms suteikiama garantija atitinka LR įstatymų reikalavimus.

Sumontuotoms naujoms detalėms yra suteikiamas gamintojų nustatytas garantinis terminas.

Suteiktoms paslaugoms suteikiama šešių mėnesių garantija, nepriklausomai nuo automobilio ridos.

Mūsų pagrindinis tikslas – aptarnauti klientą per kuo trumpesnį laiką bei palankiausiomis sąlygomis, todėl mes esame paruošę pasiūlymus pagal kiekvieno kliento poreikius bei pageidavimus.