Privatumo pranešimas

Šiame dokumente (toliau – Privatumo pranešimas) paaiškinamos pagrindinės Jūsų asmens duomenų tvarkymo (rinkimo, saugojimo, apdorojimo) taisyklės, taikomos, Jums naudojantis interneto svetaine www.flotile.lt (toliau- Interneto svetainė), teikiant užklausas dėl paslaugų šioje interneto svetainėje bei naudojantis Interneto svetainėje aprašytomis paslaugomis.

Šis privatumo pranešimas skirtas Jums, mūsų klientams ir partneriams, bei Jūsų atstovams (darbuotojams ir kitiems įgaliotiems asmenims, kurie palaiko ryšius su Bendrove). Juo Bendrovė paaiškina ir informuoja apie tai, kaip asmens duomenys yra tvarkomi ir kokias teises Jūs ir Jūsų atstovai turite.

Tvarkydama asmens duomenis Bendrovė laikosi visų teisės aktų, reglamentuojančių asmens duomenų apsaugą, kompetentingų institucijų nurodymų, taip pat Inter Cars įmonių grupėje nustatytų standartų ir procedūrų, užtikrinančių kad asmens duomenys būtų tvarkomi tiksliai, sąžiningai, teisėtai, skaidriai bei saugiai.

DUOMENŲ VALDYTOJAS

Šiame Privatumo pranešime aprašytų asmens duomenų tvarkymo operacijų valdytojas, nustatantis duomenų tvarkymo tikslus bei priemones, yra UAB “Inter Cars Lietuva”, juridinio asmens kodas 300594634, Titnago g. 6, Vilnius (toliau – „mes“, „duomenų valdytojas“ arba „Bendrovė“).

ASMENS DUOMENŲ ŠALTINIAI

Bendrovės tvarkomi asmens duomenys gali būti gaunami iš šių šaltinių:

 • Tiesiogiai iš Jūsų. Pavyzdžiui, pateikiate savo asmens duomenis interneto svetainėje patalpintoje užsakymo formoje dėl serviso paslaugų.
 • Iš trečiųjų šalių. Pavyzdžiui, Jūsų, kaip juridinių asmenų atstovų, asmens duomenis gauname iš savo klientų, juridinių asmenų.

ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO TIKSLAI, SUBJEKTŲ KATEGORIJOS, TEISINIAI PAGRINDAI IR SAUGOJIMO TERMINAI

ĮMONIŲ AUTOPARKŲ PRIEŽIŪRA IR VALDYMAS (TRANSPORTO PRIEMONIŲ NUOMOS, LIZINGO, PIRKIMO- PARDAVIMO SUTARČIŲ SUDARYMAS IR ADMINISTRAVIMAS)

Sudarydami ir administruodami transporto priemonių nuomos, lizingo, pirkimo-pardavimo sutartis, tvarkome šiuos pirkėjų (klientų) ir tiekėjų (juridinių asmenų) atstovų asmens duomenis: vardas, pavardė, pareigos, darbuotojo pažymėjimo numeris (jei asmuo nurodo), atstovavimo įmonei pagrindas (įgaliojimo numeris), telefono numeris, elektroninio pašto adresas, automobilio valstybinis numeris, automobilio identifikavimo numeris (VIN), automobilio kuro rūšis, variklio darbinis tūris, variklio galia, kėbulo spalva, pagaminimo data, pirmos registracijos data, techninės apžiūros data, automobilio remonto istorija, vairuotojo pažymėjimas.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas (tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų bendrovės interesų užtikrinti sutarčių vykdymą ir administravimą).

Duomenų saugojimo terminas: duomenys tvarkomi sutarties su klientais (juridiniais ir fiziniais asmenimis) galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo ir/arba įsipareigojimų pagal sutartį įvykdymo.

AUTOMOBILIO REGISTRACIJA Į SERVISĄ

Vykdydami asmenų registraciją serviso paslaugoms interneto svetainėje, tvarkome šiuos registraciją pateikusių asmenų duomenis: el. paštas, telefono numeris, automobilio valstybinis numeris, pageidaujama automobilio remonto data ir laikas, automobilio rida, numatomi darbai.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas (tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų bendrovės interesų valdyti pateiktas užklausas).

Duomenų saugojimo terminas: duomenys saugomi sutarties su klientais (juridiniais asmenimis) galiojimo metu ir 10 metų po sutarties pasibaigimo ir/arba įsipareigojimų pagal sutartį įvykdymo.

INTERNETO SVETAINĖS VEIKIMO IR FUNKCIONALUMŲ UŽTIKRINIMAS

Siekdami tobulinti internetinę svetainę, rinkti ir analizuoti interneto svetainės lankytojų statistiką bei užtikrinti svetainės funkcionalumus, Bendrovės valdomoje internetinėje svetainėje, adresu https://flotile.lt/, naudojami slapukai, įskiepiai ir panašios technologijos. Minėtu tikslu Bendrovė tvarko šiuos asmens duomenis: lankytojų kompiuterių naršyklė ir jos versija, kalbos pasirinkimas, regionas, naršymo laikas, nustatyta laiko zona, kita, slapukais surinkta informacija.

Duomenų tvarkymo teisinis pagrindas: BDAR 6 straipsnio 1 dalies a punktas (duomenų subjekto sutikimas) (šiuo pagrindu tvarkomi neprivalomaisiais slapukais surinkti asmens duomenys) ir BDAR 6 straipsnio 1 dalies f punktas (tvarkyti duomenis būtina siekiant teisėtų bendrovės interesų užtikrinti svetainės funkcionalus bei tinkamą veikimą) (šiuo pagrindu tvarkomi būtinaisiais slapukais surinkti asmens duomenys).

Duomenų saugojimo terminas: asmens duomenų saugojimo terminas priklauso nuo konkretaus slapuko, kuriuo buvo surinkti asmens duomenys, tačiau, visais atvejais, saugojimo terminas nėra ilgesnis nei 25 mėnesiai.

SLAPUKAI

Svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies) – nedidelės tekstinės informacijos dalelės, kurios automatiškai sukuriamos naršant svetainėje ir yra saugomos kompiuteryje ar kitame galiniame įrenginyje. Slapukų surinkta informacija leidžia užtikrinti patogesnį naršymą svetainėje, teikti pasiūlymus bei daugiau sužinoti apie mūsų svetainių naudotojų elgesį, analizuoti tendencijas ir tobulinti svetainę. Jeigu Bendrovės svetainėje yra nuorodos į kitas svetaines, kurios taip pat naudoja slapukus, jie čia neapibūdinti.

Kai įrašomi funkciniai, stebėjimo, reklaminiai slapukai ir (ar) trečiosios šalies slapukai mes prašome Jūsų sutikimo. Kai įrašomi būtinieji slapukai, juos naudojame teisėto intereso pagrindu ir Jūsų sutikimo dėl tokių slapukų įrašymo neprašome. Jei Jūsų sutikimą jau gavome, ateityje pakartotinai naudojant tą patį slapuką tuo pačiu tikslu sutikimo dar kartą neprašysime. Tai galioja ir trečiųjų šalių naudojamų slapukų atžvilgiu.

Duotą sutikimą dėl nebūtinųjų slapukų naudojimo bet kada galima atšaukti pakeitus interneto naršyklės nustatymus, išjungus visus slapukus arba išjungus (įjungus) juos po vieną. Atkreipkite dėmesį, kad kai kuriais atvejais tai gali sulėtinti naršymo internete spartą, apriboti tam tikrų interneto svetainių funkcijų veikimą arba blokuoti prieigą prie svetainės. Norint nustatyti reikiamas (norimas) slapukų pasirinktis, rekomenduotina naudotis slapukų pranešime arba interneto naršyklėse esančiomis funkcijomis.

Interneto svetainėje gali būti naudojame šių rūšių slapukus:

 • Būtinieji slapukai. Būtini tam, kad galėtumėte naudotis svetainės funkcijomis, prisijungti prie vartotojo paskyros. Be šių slapukų negalėtumėte naudotis mūsų teikiamomis elektroninėmis paslaugomis.
 • Statistikos slapukai. Statistikos slapukai leidžia Bendrovei atpažinti ir suskaičiuoti svetainės lankytojus bei stebėti, kaip lankytojai juda po interneto svetainę ja naudodamiesi. Tai padeda pagerinti svetainės veikimą, pavyzdžiui, užtikrinti, kad vartotojai galėtų lengvai rasti tai, ko ieško.
 • Funkciniai slapukai. Naudojami svetainės lankytojams atpažinti, kai jie grįžta į interneto svetainę. Tai leidžia bendrovei pateikti pagal lankytojų poreikius pritaikytą turinį socialiniuose tinkluose, įsiminti lankytojams aktualią informaciją.
 • Marketingo slapukai. Naudojami tam, kad rodytų reklaminius skelbimus, kurie turėtų būti įdomūs būtent Jums ir atitikti Jūsų interesus. Jie gali būti naudojami ir tam, kad padėtų matuoti reklaminės kampanijos efektyvumą.

INTERNETO SVETAINĖJE NAUDOJAMI SLAPUKAI

SlapukaiDomenasAprašymasTrukmėTipas
_ga_PYSPNQQT0B.flotile.ltŠį slapuką įdiegė Google Analytics.2 metusAnalizė
_ga.flotile.lt_ga slapukas, įdiegtas Google Analytics, apskaičiuoja lankytojų, seansų ir kampanijos duomenis, taip pat seka svetainės naudojimą svetainės analizės ataskaitoje. Slapukas išsaugo informaciją anonimiškai ir priskiria atsitiktinai sugeneruotą skaičių unikaliems lankytojams atpažinti.2 metusAnalizė
cmplz_policy_idwww.flotile.ltComplainz naudoja šį slapuką, kad išsaugotų priimtą slapukų politikos ID.1 metusBūtini

ASMENS DUOMENŲ GAVĖJAI IR TVARKYTOJAI

Jūsų asmens duomenis, atsižvelgdami į duomenų teikimo pagrindą ir užtikrinę perduodamų duomenų saugumą, galime teikti šiems asmenims:

 • Ginčo atveju – teisines paslaugas mums teikiantiems asmenims, advokatams.
 • Eismo, ar kitokio įvykio atveju – Policijai ar kitoms valstybinėms institucijoms.
 • Draudiminio įvykio atveju – draudimo paslaugas teikiančioms įmonėms ar draudimo brokeriams.
 • Automobilio remonto atveju – automobilio remonto paslaugas teikiančiam autoservisui.
 • Automobilio techninės apžiūros atveju – techninių apžiūrų centrui.
 • Automobilio registravimo/ išregistravimo ar valstybinių numerių keitimo atvejais – VĮ „Regitra“.

Jūsų duomenims tvarkyti gali būti pasitelkti duomenų tvarkytojai, kurie padeda vykdyti veiklą ir administruoti paslaugų teikimą (pvz. programinę įrangą kuriančios, teikiančios, palaikančios ir vystančios įmonės, informacinių technologijų infrastruktūros paslaugas teikiančios įmonės ir pan.). Duomenų tvarkytojų atliekamas duomenų tvarkymas reglamentuojamas duomenų tvarkymo sutartimi arba teisės aktais, tačiau bet kokiu atveju, duomenų tvarkytojai asmens duomenis tvarko Bendrovės vardu ir pagal Bendrovės nurodymus, bei turi galimybes prieiti tik prie tokios apimties duomenų, kuri būtina konkrečiam pavedimui įvykdyti ar konkrečiai paslaugai suteikti.

DUOMENŲ PERDAVIMAS UŽ ES/ EEE RIBŲ

Paprastai duomenų subjektų asmens duomenis tvarkome ir saugome Europos Sąjungos arba Europos ekonominės erdvės (ES/ EEE) teritorijoje, tačiau asmens duomenis galime perduoti ir už ES / EEE ribų, kai tai yra būtina siekiant įgyvendinti tikslus, dėl kurių tie duomenys yra surinkti ir valdomi.

Jūsų asmens duomenis perduodame už ES / EEE ribų vadovaujantis BDAR V skyriaus reikalavimais, jei yra įgyvendinta bent viena iš šių priemonių:

 • Europos Komisija yra pripažinusi, kad valstybė, į kurią perduodami duomenys, užtikrina pakankamo lygio asmens duomenų apsaugą.
 • Sudaryta sutartis pagal standartines Europos Komisijos patvirtintas sąlygas.
 • Laikomasi elgesio kodeksų ar taikomos kitos apsaugos priemonės pagal Bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.
 • Turime atskirą ir laisvai išreikštą duomenų subjekto sutikimą dėl duomenų perdavimo už ES / EEE ribų.

  PROFILIAVIMAS IR AUTOMATIZUOTAS SPRENDIMŲ PRIĖMIMAS

  Bendrovė nevykdo profiliavimo ir automatizuoto sprendimų priėmimo, dėl kurio Jums kiltų didelės pasekmės arba kuris darytų didelį poveikį Jums.

  DUOMENŲ SUBJEKTŲ TEISĖS

  Jūs, kaip duomenų subjektas, turite toliau šiame skyriuje nurodytas teises.

  TEISĘ ŽINOTI APIE SAVO ASMENS DUOMENŲ TVARKYMĄ

  Kai asmens duomenis gauname tiesiogiai iš Jūsų apie asmens duomenų tvarkymą, Jus informuojame šių asmens duomenų gavimo metu žodžiu ir/arba raštu.

  Jei asmens duomenis gausime ne tiesiogiai iš Jūsų, apie Jūsų asmens duomenų tvarkymą informuosime Jus per vieną mėnesį nuo duomenų gavimo, o jei Jūsų asmens duomenis naudosime ryšiams su Jumis palaikyti – ne vėliau kaip pirmą kartą susisiekiant su Jumis.

  TEISĘ SUSIPAŽINTI SU SAVO TVARKOMAIS ASMENS DUOMENIMIS

  Jūs turite teisę pateikti prašymą Bendrovei dėl susipažinimo su Bendrovės tvarkomais asmens duomenimis. Per vieną mėnesį nuo prašymo gavimo, patikrinsime, ar Jūsų asmens duomenys yra tvarkomi Bendrovėje. Nustatę, kad Jūsų asmens duomenis tvarkome, pateiksime Jums informaciją apie tvarkomus asmens duomenis, jų saugojimo laikotarpį, informaciją iš kokių šaltinių ir kokie asmens duomenys surinkti, kokiu tikslu jie tvarkomi, kam teikiami ir pateiksime šių asmens duomenų kopiją.

  Laikotarpį atsakymui pateikti, prireikus galime pratęsti. Apie tai informuosime Jus. Dėl tokio termino pratęsimo, Jūs turite teisę teikti skundą Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai.

  Vieną kartą per kalendorinius metus Jūsų duomenys gali būti teikiami neatlygintinai, tačiau kitais atvejais už duomenų teikimą Bendrovė gali nustatyti atlygį, neviršijantį duomenų teikimo sąnaudų.

  Jei Jūsų prašymai yra akivaizdžiai nepagrįsti arba neproporcingi, turime teisę atsisakyti vykdyti Jūsų prašymą.

  Jei prašyme nenurodysite informacijos pateikimo formos, informaciją pateiksime tokia pat forma, kokia gautas prašymas.

  TEISĘ REIKALAUTI IŠTAISYTI ASMENS DUOMENIS

  Jūs turite teisę reikalauti ištaisyti netikslius, neteisingus ar neišsamius asmens duomenis.

  Pranešime Jums apie Jūsų prašymu atliktą ar neatliktą asmens duomenų ištaisymą, sunaikinimą. Apie tai informuosime duomenų gavėjus, išskyrus, jei pateikti tokią informaciją būtų neįmanoma arba pernelyg sunku. Atskiru Jūsų prašymu, pateiksime Jums informaciją apie tokius duomenų gavėjus.

  TEISĘ REIKALAUTI APRIBOTI DUOMENŲ TVARKYMĄ

  Jūs turite teisę reikalauti apriboti duomenų tvarkymą, jei:

  Jūs ginčijate duomenų tikslumą. Duomenų tvarkymas apribojamas  tokiam laikotarpiui, per kurį Bendrovė gali patikrinti jų tikslumą.

  Asmens duomenų tvarkymas yra neteisėtas. Nustačius, kad Bendrovė tvarko Jūsų asmens duomenis neteisėtai, turite teisę reikalauti apriboti neteisėtai tvarkomų asmens duomenų tvarkymą.

  Siekiate apginti teisinius reikalavimus. Kai duomenų saugojimo laikotarpis baigėsi, tačiau šie duomenys yra Jums reikalingi, galite apriboti šių duomenų tvarkymą, siekiant pareikšti, vykdyti arba apginti teisinius reikalavimus.

  Išreiškėte prieštaravimą dėl duomenų tvarkymo. Duomenų tvarkymas apribojamas tol, kol bus patikrinta, kurie interesai yra viršesni.

  Apribotus asmens duomenis galime tvarkyti, išskyrus saugojimą, tik gavus atskirą Jūsų sutikimą arba siekiant apginti Bendrovės teisinius reikalavimus, apsaugoti fizinių asmenų teises arba dėl svarbaus viešojo intereso priežasčių. Prieš panaikinant asmens duomenų tvarkymo apribojimą, Jus atitinkamai informuosime.

  TEISĘ REIKALAUTI SUNAIKINTI ASMENS DUOMENIS

  Jūs, Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 17 straipsnyje numatytais atvejais, turite teise reikalauti sunaikinti asmens duomenis jei nustatysite, kad asmens duomenys yra tvarkomi neteisėtai arba nesąžiningai.

  Bendrovė gali atsisakyti sunaikinti asmens duomenis atvejais, nurodytais Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 17 straipsnyje.

  Pranešime Jums apie Jūsų prašymu atliktą ar neatliktą duomenų sunaikinimą. Apie tai informuosime duomenų gavėjus, nebent tai būtų neįmanoma ar pareikalautų neproporcingų pastangų. Jūsų prašymu, pateiksime Jums informaciją apie tokius duomenų gavėjus.

  TEISĘ NESUTIKTI, KAD BŪTŲ TVARKOMI ASMENS DUOMENYS

   Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų tvarkomi asmens duomenys, išskyrus jei asmens duomenis tvarkome dėl Bendrovės ar kito asmens, kuriam teikiami asmens duomenys, teisėto intereso, ir Jūsų interesai nėra svarbesni.

  Jums išreiškus prieštaravimą dėl asmens duomenų tvarkymo, toliau Jūsų asmens duomenis tvarkysime, jeigu motyvuotai nuspręsime, kad priežastys, dėl kurių atliekamas asmens duomenų tvarkymas, yra viršesnės už Jūsų interesus, teises ir laisves, arba jeigu Jūsų asmens duomenys yra reikalingi pareikšti, vykdyti ar apginti teisinius reikalavimus.

  TEISĘ ATŠAUKTI DUOTUS SUTIKIMUS DĖL DUOMENŲ TVARKYMO

  Turite teisę bet kada atšaukti visus savo sutikimus dėl asmens duomenų tvarkymo, kai Jūsų asmens duomenų tvarkymo pagrindas – Jūsų sutikimas.

  TEISĘ Į DUOMENŲ PERKELIAMUMĄ

  Turite teisę reikalauti, kad Jūsų pateikti asmens duomenys, jeigu jie tvarkomi sutikimo ar sutarties pagrindu, ir jeigu jie tvarkomi automatizuotomis priemonėmis, būtų persiųsti kitam duomenų valdytojui ar perduoti Jums susistemintu, įprastai naudojamu ir kompiuterio skaitomu formatu, jeigu tai yra techniškai įmanoma. Kreipdamiesi dėl šios teisės įgyvendinimo, turite nurodyti, ar pageidaujate, kad asmens duomenys būtų perduoti Jums ar tiesiogiai kitam duomenų valdytojui.

  Jei Jūsų prašymą tenkinsime ir Jūs pageidausite, kad duomenys būtų perduoti skaitmeninėje laikmenoje, pateiksime Bendrovės tvarkomus asmens duomenis Jūsų vienkartinio įrašymo kompaktiniame diske arba Bendrovės vienkartinio įrašymo kompaktiniame diske, Jums kompensuojant šios laikmenos įsigijimo kainą.

  Teisė į duomenų perkeliamumą negali būti įgyvendinta dėl asmens duomenų, kurie tvarkomi neautomatiniu būdu susistemintose rinkmenose, pavyzdžiui, popierinėse bylose.

  Perkelti asmens duomenys nėra automatiškai ištrinami. Jeigu Jūs to pageidaujate, turite kreiptis į Bendrovę dėl teisės būti pamirštam įgyvendinimo.

  TEISĘ DĖL ASMENS DUOMENŲ TVARKYMO PATEIKTI SKUNDĄ VALSTYBINEI DUOMENŲ APSAUGOS INSPEKCIJAI AR KOMPETENTINGAM TEISMUI

  Bendrovės veiksmus ar neveikimą, susijusį su duomenų subjekto teisių įgyvendinimu, galite apskųsti pats arba per tinkamai įgaliotą atstovą ar ne pelno įstaigą, organizaciją ar asociaciją, atitinkančią Reglamento 80 straipsnio reikalavimus, Valstybinei duomenų apsaugos inspekcijai, adresu L. Sapiegos g. 17, Vilnius, el. pašto adresas ada@ada.lt, interneto svetainė https://vdai.lrv.lt, taip pat kompetentingam Lietuvos Respublikos teismui.

  TEISĘ Į KOMPENSACIJĄ UŽ ŽALĄ, PATIRTĄ DĖL DUOMENŲ SUBJEKTO TEISIŲ PAŽEIDIMO

  Dėl duomenų subjekto teisių pažeidimo patyrę žalą, turi teisę į kompensaciją, dėl kurios priteisimo turite kreiptis į kompetentingą Lietuvos Respublikos teismą.

  KREIPIMOSI Į BENDROVĘ TVARKA, ĮGYVENDINANT DUOMENŲ SUBJEKTO TEISES

  Kreiptis į Bendrovę dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo galite žodžiu arba raštu, pateikdami prašymą asmeniškai, paštu ar elektroninėmis priemonėmis šiame Privatumo pranešime nurodytais kontaktais.

  Jeigu dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo nusprendėte kreiptis žodžiu, turite patvirtinti savo tapatybę pateikdamas asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. To nepadarius, negalėsime priimti Jūsų prašymų ir duomenų subjekto teisės nebus įgyvendinamos. Ši nuostata netaikoma, jeigu kreipiatės dėl informavimo apie asmens duomenų tvarkymą pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13 ir 14 straipsnius.

  Jeigu dėl duomenų subjekto teisių įgyvendinimo nusprendėte kreiptis raštu (paštu), kartu su prašymu turite teisės aktuose nustatyta tvarka patvirtintą asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją. Jeigu Jūsų asmens duomenys (vardas, pavardė) yra pasikeitę, kartu turite pateikti dokumentų, patvirtinančių šių duomenų pasikeitimą, kopijas.

  Jeigu nusprendėte teikiate prašymą elektroninio ryšio priemonėmis, prašymas turi būti pasirašytas kvalifikuotu elektroniniu parašu arba jis turi būti suformuotas elektroninėmis priemonėmis, kurios leidžia užtikrinti teksto vientisumą ir nepakeičiamumą. Ši nuostata netaikoma, jeigu kreipiatės dėl informavimo apie asmens duomenų tvarkymą pagal Bendrojo duomenų apsaugos reglamento 13 ir 14 straipsnius.

  Prašymas įgyvendinti duomenų subjekto teises turi būti įskaitomas, pasirašytas, jame turi būti nurodyti Jūsų vardas, pavardė, adresas ir (ar) kiti kontaktiniai duomenys ryšiui palaikyti ar kuriais pageidaujama gauti atsakymą.

  Jei nusprendėte savo teises įgyvendinti per atstovą, Jūsų atstovas turi nurodyti savo vardą, pavardę, adresą ir (ar) kitus kontaktinius duomenis ryšiui palaikyti, kuriais Jūsų atstovas pageidauja gauti atsakymą, taip pat Jūsų vardą, pavardę ir nurodyti kitus duomenis, kurie reikalingi duomenų subjekto tinkamam identifikavimui bei pateikti atstovavimą patvirtinantį dokumentą ar jo patvirtintą kopiją.

  Jei mums kiltų abejonių dėl Jūsų tapatybės, duomenų, turime teisę prašyti papildomos informacijos, reikalingos ja įsitikinti.

  Visais klausimais, susijusiais su asmens duomenų tvarkymu ir naudojimusi savo teisėmis, galite kreiptis į Bendrovės duomenų apsaugos pareigūną. Rekomenduojame nurodyti, kad korespondencija skirta Bendrovės duomenų apsaugos pareigūnui.

  BAIGIAMOSIOS NUOSTATOS

  Svetainėse gali bus pateikiamos nuorodos į trečiųjų šalių interneto svetaines. Pažymėtina, kad trečiųjų šalių svetainėms, kurių nuorodos pateikiamos Svetainėje, yra taikomos šių svetainių privatumo politikos ir Bendrovė neprisiima atsakomybės už šių svetainių pateiktos informacijos turinį, jų veiklą bei jų privatumo politikų nuostatas.

  Visais duomenų tvarkymo klausimais su mumis susisiekti galite toliau išvardytais būdais.

  Elektroniniu paštu: flotile@intercars.eu

  Skambinant telefonu: +37052104002

  Duomenų apsaugos pareigūno kontaktiniai duomenys

  El. pašto adresas rusne@duomenuapsauga.eu

  Telefonu +37069834316

  PRIVATUMO PRANEŠIMO ATNAUJINIMAS IR PAKEITIMAI

  Privatumo pranešimą galime peržiūrėti ir keisti bet kuriuo metu. Pakeitimai įsigalioja nuo jų paskelbimo svetainėje www.flotile.lt dienos.

  Rekomenduojame visuomet susipažinti su naujausia Privatumo pranešimo versija.

  Paskutinį kartą atnaujinta 2023 m. balandžio mėnesio 19 d.