Slapukų politika

Slapukų politika

Mūsų svetainė https://www.flotile.lt naudoja slapukus, kad palaikytumėme svetainės funkcionalumą ir Jums užtikrintumėme geriausią naršymo patirtį, taip pat statistinei informacijai apie interneto svetainės lankomumą rinkti.

Kas tai yra slapukai?

Slapukai yra nedideli tekstiniai failai, kurie atsiunčiami į Jūsų įrenginį, Jums besilankant mūsų svetainėje. Slapukai padeda atpažinti Jūsų įrenginį ir padeda mums pagerinti mūsų svetainės funkcionalumą bei palengvinti Jūsų naudojimąsi ja. Slapukai nėra virusai. Slapukų naudojimas yra visiškai saugus Jūsų įrenginiams ir informacijai esančiai juose.

Yra daug funkcijų, kurias atlieka slapukai. Pavyzdžiui, jie gali padėti mums prisiminti Jūsų nuostatas, analizuoti kaip tinkamai veikia svetainė arba net leisti pasiūlyti turinį, kuris svetainės naudotojui labiausiai tiktų. Tam tikri slapukai renka asmens duomenis, pavyzdžiui, jei prisijungimo metu paspaudėte „prisiminti mane“, slapukas išsaugos Jūsų paskyros vardą.

https://www.flotile.lt svetainėje naudojami slapukai:

Slapukas

Pavadinimas Duomenų tvarkymo tikslas Sukūrimo momentas Galiojimo laikas Naudojami duomenys Papildoma informacija
Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti PHPSESSID Išsaugo seanso duomenis lankymosi tinklalapyje metu. Tikslas – lankymosi palaikymas. Įeinant į puslapį Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus ID numeris Informacija iš PHP.NET: Sessions – Manual

 

Slapukas, būtinas interneto svetainei funkcionuoti PHPSESSID Slapukas yra skirtas interneto svetainės funkcionalumui realizuoti. Jis ištrinamas, kai uždaromas interneto svetainės langas. Įeinant į puslapį Iki interneto svetainės lango uždarymo Unikalus ID numeris Informacija iš PHP.NET: Sessions – Manual

 

Slapukas būtinas, kad interneto sveitainė veiktų tinkamai. Tai yra efektyvumo slapukas. _ga  Sukurtas saugoti unikalų Kliento ID, kuris vėliau naudojamas
Google Analytics serveriais tam kad apskaičiuoti vartotojo, sesijos  ir kampanijos duomenis.
Įeinant į puslapį Iki 2 metų Unikalus Kliento ID numeris
Slapukas būtinas, kad interneto sveitainė veiktų tinkamai. _gid Šis slapukas kaupia ir atnaujina informacija apie kliento lankytus tinklapio polapius. Įeinant į puslapį 24 val. po interneto svetainės lango uždarymo Unikalus Kliento ID numeris Daugiau informacijos galite rasti adresu: https://
cookiepedia.co.uk
/cookies/_gid
Slapukas būtinas, kad interneto sveitainė veiktų tinkamai.

Tai yra efektyvumo slapukas.

_gat Naudojamas norint padidinti greitį bei sumažinti užklausų greitį – apriboti duomenų rinkimą. Įeinant į puslapį 10 min.

Neįrašo jokios informacijos apie naudotoją

Kaip galite valdyti slapukų nustatymus?

Slapukus galite valdyti per savo naudojamos naršyklės nustatymus pasirinkdami, kuriuos slapukus norite priimti ir kuriuos ištrinti. Slapukų galite atsisakyti bet kuriuo metu ištrindami slapukus iš savo naršyklės, kurioje jie yra įdiegti. Slapukų valdymo vieta priklauso nuo Jūsų naudojamos naršyklės. Norėdami daugiau sužinoti kaip tvarkyti ar pašalinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus, apsilankykite Jūsų naudojamos naršyklės interneto puslapyje arba peržiūrėkite trumpą instrukciją populiariausioms naršyklėms čia: ChromeMozillaEdgeSafariOpera.

Mes naudojamės svetainės analizės paslauga Google Analytics, kuri leidžia fiksuoti ir analizuoti statistinius svetainės naudojimo duomenis. Plačiau apie Google Analytics ir informaciją, kurią šie įrankiai leidžia rinkti, galite sužinoti čia. Jeigu pageidaujate, kad Google Analytics įrankiai nefiksuotų informacijos apie jūsų naršymą internete, galite panaudoti „Google Analytics“ atsisakymo naršyklės papildinį.

Jūs taip pat galite bet kada atšaukti savo duotą sutikimą dėl slapukų naudojimo pateikdami mums prašymą elektroniniu paštu lt.biuras@intercars.eu. Atšaukdami savo sutikimą dėl slapukų naudojimo Jūs taip pat turite ištrinti Jūsų naršyklėje įdiegtus slapukus.

Atkreipiame dėmesį, kad būtinieji ir analitiniai slapukai yra naudojimosi interneto svetaine sąlyga. Jei atsisakysite šių slapukų, negalime būti tikri, kaip ir ar iš viso veiks mūsų interneto svetainė.

Nuorodos į kitas svetaines

Šioje svetainėje gali būti pateiktos nuorodos į kitas svetaines. Kitos svetainės yra atskiros ir nepriklausomos nuo mūsų svetainės, todėl kai lankotės svetainės puslapyje su įterptu turiniu arba sekate nuoroda į trečiosios šalies svetainę, galite gauti slapukus iš kitų svetainių. Mes nekontroliuojame ir neprisiimame atsakomybės už kitų svetainių slapukus, todėl norėdami gauti papildomos informacijos, patikrinkite atitinkamą trečiosios šalies svetainės slapukų politiką.